Nýdek – Lučina 0:5 (0:2)

Branky Finstalu: Garcia 3, Mikulec, Tomiček K.

Sestava Finstalu: Balko, Bártek, Kohut, Tomiček R., Goroš, 60´Bubík, Kohut L., 27´Mokryš, Myšinský J., Garcia, 81´Kielar A., Myšinský L., Tomiček K., Mikulec, 77´Geleta

21414714_1609976822386295_8440424269092681564_o

Než se tady rozepíšu a shrnu utkání, tak bych chtěl moc poděkovat Vám všem fanouškům, kteří jste s námi do Nýdku jeli povzbudit naše hráče Finstalu. Těší nás Váš zájem a čím dál větší podpora, takže ještě jednou díky 🙂
Do utkání jsme nastupovali s respektem k domácímu Nýdku, jelikož známe sílu tohoto soupeře v domácím prostředí. Víme, že jsou schopni obrat o body takřka každého soupeře. Úvod utkání nasvědčoval, že to budeme mít velice těžké. Domácí v osobních soubojích neustoupili ani o centimetr, naopak naše hráče svým důrazem zaskočili. Až do 26´minuty jim jejich důraz pomáhal, ale v téže minutě úplně nesmyslně fauloval domácí hráč L. Kohuta v pokutovém území a hostující Garcia z pokutového kopu nezaváhal, 0:1! Po úvodní brance jsme se uklidnili a začali hrát po zemi a kombinačně. V 32´minutě vybojoval na půlce míč J. Myšinský (zase, jak jinak), přistrčil ho Mikulcovi, pro kterého už nebyl problém zasunout míč do sítě, 0:2! Tak také dopadl úvodní poločas

Do druhé půle jsme šli s pokyny dát třetí gól, a tím domácí úplně zlomit, ale nebylo to vůbec jednoduché, protože jsme nebyli schopni proměnit, ani ty nejvyloženější šance.Toto se nám povedlo, až v 60´minutě zásluhou Garcií, 0:3! Tentýž hráč pokořil domácího brankáře ještě jednou, v 68´minutě na 0:4, a tím dovršil svůj hattrick! Na konečných 0:5 upravil skóre kapitán Finstalu, Tomiček K. Těší mně vysoká výhra a velmi dobrý výkon jednotlivců, ale děsí mně velká spousta zahozených šancí. Závěrem bych chtěl také poblahopřát obraně a brankáři Balkovi k třetí nule v řadě! Podotýkám, že zcela zasloužené! Takže pokladníku konej svou povinnost a inkasuj za první hattrick a také za třetí nulu v řadě.