Lok. Petrovice – Lučina 1:3 (1:1)

Branky Finstalu: Myšinský L., Kohut L., Tomiček K.

Sestava Finstalu: Balko, Bártek, Kohut M., Mokryš, Tomiček R., Karkoška, 60´Kohut L., Myšinský J., Garcia, Myšinský L., 90´Kielar A., Mikulec, 84´Geleta, Tomiček K.

21414714_1609976822386295_8440424269092681564_o

Ještě, než utkání vlastně pořádně začalo, úvodní výkop se opakoval. Hned v první minutě dostal míč před šestnáctkou Lukáš Myšinský, neměl komu přihrát, tak to zkusil a míč poslal na branku domácích. Brankář neměl šanci, míč zapadl krásně k tyči, 0:1! Poté na hřišti nastal boj o každý metr. Domácí nakopávali míč na hbitého útočníka, který svou rychlostí strašil hostující obranu. Hráči Finstalu se snažili hrát kombinačně, ale stav hrací plochy jim to neumožňoval. Ke konci poločasu, domácí útočník s číslem 9, byl obrán Radkem Tomičkem čistě o míč v pokutovém území, ale světe div se, sudí Bártek to viděl jinak a foukl pro domácí desítku, brankář Balko neměl šanci, 1:1!

Do druhé půle jsme nastoupili více odhodláni, kluci nechtěli nechat body soupeři, který si je vůbec nezasloužil. Byli jsme lepší ve všech herních činnostech a domácí útok už jsme pokryli tak, jak jsme chtěli. V 68´minutě byl před hranicí velkého vápna faulován L. Myšinský, míč si připravil L. Kohut a nádhernou střelou pokořil domácího brankáře, 1:2! V 80´minutě motali Garcia a J. Myšinský domácí obranu tak dlouho, než je domácí beci faulovali. Míč si postavil kapitán K. Tomiček a světe div se, míč doslova doskákal po jeho „PUMELICI“ za brankovou čáru, 1:3!

Jsem velmi potěšen přístupem kluků k utkání, nesmírně si toho vážím, že kluci stále stojí pevně na zemi a pomalinku si jdou za svým cílem. Je to radost, být součásti týmu, který má svoji vizi, který ví, co chce, který se nevzdá a dá do hry srdce. Blahopřeji k výkonu a k výsledku!!!