Lučina – Doubrava 4:0 (1:0)

Branky Finstalu: Tomiček K. 3, Garcia

Sestava Finstalu: Balko (za kilo – nula), Bártek, Kohut M., Mokryš, 88´Kielar A., Goroš, Tomiček R., 75´Bubík, Myšinský J., Garcia, 86´Geleta, Kohut L., 55´Karkoška, Myšinský L., 80´Hruška (já ne, mladý Hruška), Tomiček K. (za kilo hattrick)

21414714_1609976822386295_8440424269092681564_o

Věděli jsme, že na Lučinský trávník přijede velice bojovné mužstvo z Doubravy, protože už na podzim nám nedali vůbec nic zadarmo. Do utkání jsme tentokrát šli s tím, dát rychlý gól a uklidnit naši hru. Všechno tak nějak fungovalo, až na to, dát ten rychlý gól! Ve střeleckých pozicích se v prvním poločase objevili postupně L. Kohut, L. Myšinský, R. Tomiček, ale nedařilo se nám zasunout míč do sítě. Hosté se snažili hrozit z brejků, ale obrana domácích si s tím věděla rady. V 36´minutě dostal míč do nohy L. Myšinský, šel s ním neohroženě do pokutového území, kde ho hostující brankář fauloval a Garcia tentokrát pokutový kop bezpečně proměnil, 1:0!

Mezi poločasy jsme si řekli, že je potřeba hrát po zemi a po stranách, že tam hosté nechávají dostatek prostoru. Druhý poločas byl zcela v režii hráčů Finstalu, šance střídala šanci, hráči zahazovali takřka nemožné, až na našeho kapitána, kterému tam spadlo vše na co sáhl 🙂 K. Tomiček v druhém poločase vstřelil tři branky! Je to jeho na jaře už druhý hattrick, takže mu za celou kabinu gratuluji, stejně tak bych chtěl pogratulovat obraně a brankářovi k další nule 🙂 (V sestavě nahoře jsou sazby)! Je za námi další povedený krůček a před námi ještě mnoho kroků, ale, jak klukům říkám, když půjdeme s POKOROU krůček po krůčku, tak……………………………., ale to si zase schovám na příště!!